UD2C6R8M0610
MFR.Part #
UD2C6R8M0610
JLCPCB Part #
C88704
Package
SMD,D6.3xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 160V 6.3mm 6.8uF 6000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS