RYHV63V150UF10*10
MFR.Part #
RYHV63V150UF10*10
JLCPCB Part #
C48970607
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 63V Polymer ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS