RYHV16V1000UF10*10
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHV16V1000UF10*10
JLCPCB Part #
C48970631
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10mm 16V 2000hrs@105℃ Polymer ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS