A2506WR-02P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2506WR-02P
JLCPCB Part #
C382522
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 4.9mm 6.45mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS