A2506WV-14P
MFR.Part #
A2506WV-14P
JLCPCB Part #
C382538
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 5.9mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS