A1250WV-03P
MFR.Part #
A1250WV-03P
JLCPCB Part #
C267499
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3.2mm 3P 4.7mm 5.5mm 500V LCP Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS