FRH080-250VF
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRH080-250VF
JLCPCB Part #
C2687086
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 14Ω 160mA 1W 33Ω 3A 4s 80mA 插件 Resettable Fuses ROHS