FRV033-240F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRV033-240F
JLCPCB Part #
C2687093
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 1.7W 2.6Ω 21s 240V 330mA 4.5A 740mA 830mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS