FRX135-60F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRX135-60F
JLCPCB Part #
C2687011
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 300mΩ 40A 60V 9.6s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS