FRG1400-16F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRG1400-16F
JLCPCB Part #
C6557950
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 14A 16V 20s 23.8A 2mΩ 4.6W 8mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS