FRU900-30F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRU900-30F
JLCPCB Part #
C2687058
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 18A 20mΩ 20s 30V 4.2W 5mΩ 9A 插件 Resettable Fuses ROHS