FS52GS04150-H11.5-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS52GS04150-H11.5-R01
Description
-20℃~+75℃ 1.69kHz 10% 11.5mm 15W 1690Hz~20kHz 4Ω 92.8dB Electromagnetic - Speakers ROHS