FSD-4310-12V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FSD-4310-12V
JLCPCB Part #
C391043
Package
Bolt,D=34mm
Description
-20℃~+70℃ 100dB 12V 2.9kHz 20mA 33mm 43mm 6V~28V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 螺栓,D=34mm Buzzers ROHS