FSD-3095-12V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FSD-3095-12V
JLCPCB Part #
C417398
Package
插件,D30xL9.8mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 15mA 3.5kHz 30mm 3V~24V 9.8mm 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Lead Piezoelectric 插件,D30xL9.8mm Buzzers ROHS