FS28DS0830-H15.3-BV
MFR.Part #
FS28DS0830-H15.3-BV
Description
-20℃~+50℃ 10% 15.3mm 280Hz 28mm 3W 83dB 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS