FS4224NB0815-H4.1-R01
MFR.Part #
FS4224NB0815-H4.1-R01
Description
-30℃~+65℃ 1.05kHz 1.5W 10% 4.1mm 85dB 8Ω Electromagnetic Lead - Speakers ROHS