BMS1813F-11C-08H4.5-BBS152
Extended
Manufacturer
BESTAR ELECTRONICS
MFR.Part #
BMS1813F-11C-08H4.5-BBS152
Description
0Hz~20kHz 13mm 18mm 4.5mm 700mW 850Hz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS