FRR0805J331 TS
MFR.Part #
FRR0805J331 TS
JLCPCB Part #
C49196830
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS