FRC1210F9100TS
MFR.Part #
FRC1210F9100TS
JLCPCB Part #
C3000546
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS