FRC1210F1600TS
MFR.Part #
FRC1210F1600TS
JLCPCB Part #
C5159741
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS