FRC0603F4122TS
MFR.Part #
FRC0603F4122TS
JLCPCB Part #
C2930101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS