FRC2010J121 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC2010J121 TS
JLCPCB Part #
C2960839
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS