FRC1210F4300TS
MFR.Part #
FRC1210F4300TS
JLCPCB Part #
C3013279
Description
-55℃~+155℃ 200V 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS