CR1812F390KE04Z
MFR.Part #
CR1812F390KE04Z
JLCPCB Part #
C174783
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS