QR1218F220RE04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR1218F220RE04
JLCPCB Part #
C176271
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS