CR0603J10K0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603J10K0P05Z
JLCPCB Part #
C881132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS