CR2512JR022E04Z
MFR.Part #
CR2512JR022E04Z
JLCPCB Part #
C165297
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS