CR0603J9M10P05Z
MFR.Part #
CR0603J9M10P05Z
JLCPCB Part #
C245217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS