CR1206F787KP05Z
MFR.Part #
CR1206F787KP05Z
JLCPCB Part #
C245597
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS