CR0603J3R00P05Z
MFR.Part #
CR0603J3R00P05Z
JLCPCB Part #
C245206
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS