CR0603F7K87P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603F7K87P05Z
JLCPCB Part #
C881223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS