CR1812J2R40E04S
MFR.Part #
CR1812J2R40E04S
JLCPCB Part #
C165414
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS