CR2010J8R20E04S
MFR.Part #
CR2010J8R20E04S
JLCPCB Part #
C245673
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS