CR2010F16R0E04Z
MFR.Part #
CR2010F16R0E04Z
JLCPCB Part #
C174968
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS