TGL251220FR150E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TGL251220FR150E04Z
JLCPCB Part #
C881082
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 150mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS