EXL1V0605-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0605-5R6-R
JLCPCB Part #
C3222520
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
22mΩ 5.6uH 7A 8.3A ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS