15BJ36CA
MFR.Part #
15BJ36CA
JLCPCB Part #
C3705834
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.8A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS