EXL1V0606-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0606-5R6-R
JLCPCB Part #
C3223320
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
15.8mΩ 5.6uH 9A 9A ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS