EXL1V0705-5R6-R
MFR.Part #
EXL1V0705-5R6-R
JLCPCB Part #
C3223289
Package
SMD,8.4x8mm
Description
11A 11A 17.2mΩ 5.6uH ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS