MKP62-275V335KP27.5
MFR.Part #
MKP62-275V335KP27.5
JLCPCB Part #
C48031134
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
275V 3.3uF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS