CBB21-630V/564JP15
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-630V/564JP15
JLCPCB Part #
C19185637
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 560nF 630V Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS