MKP62-275V125KP22.5
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
MKP62-275V125KP22.5
JLCPCB Part #
C48031499
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1.2uF 275V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS