CBB81-2000V103JP22.5
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB81-2000V103JP22.5
JLCPCB Part #
C2888181
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS