MKP25-450V/475KP27.5
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
MKP25-450V/475KP27.5
JLCPCB Part #
C2982858
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS