DM6W28A-13
MFR.Part #
DM6W28A-13
JLCPCB Part #
C3713433
Description
-55℃~+175℃ 101A 10uA 28V 31.1V 4.6kW 45.4V TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS