DM8W12AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W12AQ-13
JLCPCB Part #
C2158009
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 14.7V 19.9V 332A@10/1000us 6.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS