DM5W28A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM5W28A-13
JLCPCB Part #
C3713631
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 28V 3.6kW 31.1V 45.4V 79A TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS