DM6W24A-13
MFR.Part #
DM6W24A-13
JLCPCB Part #
C3710804
Description
-55℃~+175℃ 10uA 118A 24V 26.7V 38.9V 4.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS