DM8W26A-13
MFR.Part #
DM8W26A-13
JLCPCB Part #
C1984115
Description
-55℃~+175℃ 10uA 157A@10/1000us 26V 31.9V 42.1V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS