MMBD3004A-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MMBD3004A-7-F
JLCPCB Part #
C460093
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA 225mA 300V 350mW 50ns SOT-23 Switching Diodes ROHS